Mecidiyeköy merhaba bebeğim ben Güzide

Mecidiyeköy merhaba bebeğim ben Güzide
Bugün burada bulunmanızın yegane gerçekleri eğlence olduğunu karşılık biliyoruz sonuçta lise aşkı yaşamak için burada değiliz senin ne kadar bir kadını ihtiyacın varsa benimde bir o kadar geçinmeye ihtiyacım olduğunu bilmenizi isterim. Mecidiyeköy escort üyesiyiz diye bize kimse farklı gözle bakmasın yanı herkesin bir yaşam tercih var benimde bu şekilde eğer eğlenmek kafa dağıtmaya ihtiyacın varsa buyurun beni yakından tanıma şansını sizlere veriyorum.

Resimlerim hepsi orijinal bilmenizi isterim zaten dikkat bakarsanız hepsi ev ortamında çekilmiştir. Görüşmeleri sadece kendi evimde yapıyorum otel vs gibi yerlere davet etmeyin çünkü kendi evimde huzur ve güven içindeyim sakın yanlış anlamasın kimse dünyanın binbir türlü hali var insanlara güven konuşunda biraz zorlandığımdan dolayı bu tercihime saygı duymanızı beklerim. Şimdi diyorsunuzdur biz sana nasıl güven duyalım evine gelelim diye bir kadınım benden korkmanıza gerek yok yanı en fazla ne yapabilirim sadece burnunu ısırım o kadar fazla olmaz yanı içiniz gönlünüzde kafanızda rahat olsun istediğiniz.

Her dakika musait olduğumu bilmenizi isterim ne zaman arayı ben yanına gelmek istiyorum biraz kafan dağıtmak biraz olsun senin benimle ilgilenmene çok ihtiyacım var demeniz yeterlidir. Ayrıca lütfen evime gelirken kafanız güzel olmasın ne istiyorsanız hepsi benim evimde mevcuttur dolabım çok geniştir istediğiniz tür şeylerin hepsi dolu dolu tıka başa benim evim değil sizinde bir nevi sıcak yuvanız oluyor bu yüzden istediğin gibi davranmak özgürsünüz duş almak için 24 saat sıcak su bulunur.

Zaten ben sevgili hiç dışarı pis pis yollarmıyım asla bana yakışmaz sonra demezler ne biçim pis bir kadının yanında geliyorsun : saka saka gizliliğe inanılmaz önem veriyorum. Ne yaşandıysa orada bitter hakkımda düşünceleriniz olumsa işe telefonları bekliyorum....