Mecidiyeköy Kıvırcık Saçlı Sarışın Bayan Partner Nihan

Mecidiyeköy Kıvırcık Saçlı Sarışın Bayan Partner Nihan
Herkese sevgilerimi ve saygılarımı en içten dilkelerim ile ileterek sizler için oluşturmuş olduğum kişisel profil sayfamı tanıtarak bana ilgi gösterip ilgilendiğiniz için teşekkürlerimi sunmak ister ve hoşgeldiniz diyorum. Ben İstanbul Mecidiyeköy Bayan Partneri olarak sizlerin arasına yeni katılıyorum. Benim isim Nihan 27 yaş 170 boy 60 kiloda kıvırcık sarışın bronz ten yeşil göz özelliklerine sahip bir bayan olarak siz elit beyfendilere kaliteli bir hizmet sunmaktayım.

Benim seksi ve taş gibi vücudum olarak bütün beylerin gözü benim üzerimde olmaktadır ve bundan mutluluk duyarak son derece haz almaktayım. Hayatınızda yeni insanlara şans vererek mükemmel bir birliktelik yaşayabiliriz. Benim eşsiz güzelliğim sizlerin karşısında son derece ışıl ışıl parlamaktadır. Ben kendine öz güveni yüksek ve kendinden ödün vermeyen bir karaktere sahibim. Ağırbaşlı ve oturaklı bir bayan olarak yılışık insanları ve çok konuşan insanlar ile görüşme sağlamıyorum. Benim karakterime ayak uyduracak tüm beyleri burada beklemekteyim. Ben bakımlı ve temiz bir bayanım. Siz beylerin de bu konuda temiz olmalarını rica ediyorum.

Ben sizlerle yapacağım olan görüşmelerimi ilk olarak kendi evimde gerçekleştiriyorum, sonradan güven problemi ortadan kalkarsa sizlerin isteği üzere sadece yıldızlı lüks otellere gelerek misafiriniz olabilirim. Benim ilişkilerimde anal sekse ve korunmasız ilişkilere yer yoktur bunu sizlere iletmek isterim. Hepinizi öpüyorum görüşmek üzere hoşçakalın.